Our next CAC/CACIB show will take place on Saturday 30/06/2018 & Sunday 01/07/2018

Bestuur LKV

De samenstelling van het bestuur
van de Limburgse Kynologen Vereniging.

 

Voorzitter Boesmans Viviane vivianedecuyper@hotmail.com
Ondervoorzitter Mombers Robby ondervoorzitter@lkvdogshow.be
Penningmeester Vandenrul Rita penningmeester@lkvdogshow.be
Secretaris Claes Patricia claespatricia@skynet.be
Bestuurslid Surinx Guido guido.surinx@telenet.be
Bestuurslid Fallon Heens fallonheens@lkvdogshow.be
Bestuurslid Josiane Leenen josiane.leenen@telenet.be
Bestuurslid Roger Vanstraelen roger-vanstraelen@lkvdogshow.be
Bestuurslid Patrick Daponte patrick-daponte@lkvdogshow.be